VOOR FLYERS GA NAAR INFOFLYERS.NL

Corona Nuchterheid is gestopt met het ontwerp en de distributie van flyers. De voorraad is inmiddels op en er worden geen nieuwe flyers meer bijbesteld. Maar niet getreurd want er flyers zijn nog steeds verkrijgbaar. Maar dan via anderen in onze groep. Je kunt ze bestellen bij infoflyers.nl en via ‘kaartjes en flyers’. Dat laatste is ook een telegramkanaal. De man daarachter organiseert iedere 2e zondag van de maand een afhaaldag in Hoogeveen. Contactgegevens op aanvraag.
Via beide kanalen is veel meer te verkrijgen dan alleen maar flyers, maar dat zul je vanzelf zien.

Corona Nuchterheid is niet alleen met de flyers gestopt omdat anderen dat overnamen maar ook omdat de focus van de activiteit verlegd is naar de parallelle samenleving. Het is een tweesporenbeleid van onze groep. Aan de ene kant is het nog steeds belangrijk om mensen te informeren en bewust te maken van wat er nog meer aan de hand is in de maatschappij, omdat de media ons dat niet vertellen. Anderzijds is het ook goed om ons, mensen die niet mee willen doen aan de maatregelen, staande te houden in een maatschappij waarin we steeds meer onderdrukt worden en dreigen uitgesloten te worden. Spreekt dit je aan en wil je hier meer van weten kijk op de site van de Gezonde Samenleving:

Een reactie

  • Goedendag Heer/Mevrouw,

    Ik probeer contact te krijgen bij infoflyers,maar is op geen enkele manier mogelijk!

    Weet u misschien iets om contact te krijgen zodat ik bestellingen kan plaatsen?

    Met vriendelijke groet,

    Ferry van der Mast.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *